14 lipca - 10 sierpnia
Lamkowo (Warmia)
Program
14 Lipca, 17.30-21.00 - Wieczór Otwarcia:
- Ceremonia Otwarcia prowadzona przez Tannę Jakubowicz-Mount z gościnnym udziałem Etiry i Jaskona
- wspólny posiłek w formie potluck (każdy przynosi coś do jedzenia "do podzielenia się")
- Koncert Babek'a Bodien z gościnnym udziałem Hexi
15 - 20 Lipca - Narodziny ku Pełni Istnienia (Birth Into Being) z Willow Proctor z gościnnym udziałem Babek'a Bodien, który uświetni warsztaty swoją muzyką na żywo.
- Sesje indywidualne: Etira i Jaskon - Akua - uzdrawianie duchowe poprzez masaż terapeutyczny
15 lipca, 20.00 - Podróż Szamańska przy Bębnie z Etirą i Jaskonem
16 lipca, 19.30 - Szałas Potu z Etirą i Jaskonem
17 lipca, 20.00 - Podróż Szamańska przy Bębnie z Etirą i Jaskonem;
18 lipca, 19.30 - Szałas Potu z Etirą i Jaskonem
19 lipca, 20.00 - Podróż Szamańska przy Bębnie z Etirą i Jaskonem
22 - 24 Lipca - Re-Kreacja: Misterium Uzdrawiania Ziemi, warsztaty łączące sztukę teatralną i uzdrawianie na poziomie zbiorowej podświadomości z Kasią Auli Barszczews
21 - 24 Lipca - SMOK - projekt dla dzieci i młodzieży pod kierunkiem Ani Dudyńskiej
25 Lipca - Dzień Poza Czasem - Świętowanie:
- "Smok" - występ wieńczący projekt "Smok" pod kierunkiem Ani Dudyńskiej
- "Re-Kreacja" - performance z udziałem uczestników warsztatów Re-Kreacja: Misterium Uzdrawiania Ziemi pod kierunkiem Kasi Auli Barszczewskiej (początek około godziny 15.00)
- Rytuał Malowania Ciała prowadzony przez Anię Dudyńską
- Ceremonia Szałasu Potów prowadzona przez Tannę Jakubowicz-Mount, początek: 18.00 wieczorem
- Wystawy rękodzieła
- Śpiew, taniec i rozmowy przy ognisku
26 Lipca, 19.00 - Koncert Gongów z Tomkiem Sęk
21.00 - Ceremonia Chodzenia po Ogniu z Tomaszem Gucajtis
30 Lipca - Szamańska Pieśń Serca oraz Połączenie z Sercem Matki Ziemi i Sercem Uniwersum, warsztaty prowadzone przez Dagę Gmitrzak
5 - 6 sierpnia - Warsztaty permakultury z Andrzejem Młynarczykiem i Moniką Podsiadłą
- Sesje indywidualne (6 - 10 sierpnia): Margo Mama Tika
7 Sierpnia - Labirynt - Tworzenie & Inicjacja, prowadzone przez Nimue i Salvadora
8 - 9 Sierpnia - Warsztaty bębniarskie z Robertem Tydrych
10 Sierpnia - Zwieńczenie:
- Występ uczestników warsztatów bębniarskich pod kierunkiem Roberta Tydrych
- Ceremonia Zwieńczenia prowadzona przez Margo Mama Tika
- Koncert bębniarski Roberta Tydrych, z gościnnym udziałem Salvadora (saksofon) i Hexi (instrumenty tybetańskie)